Nowe łożko podnoszone na dzień do sufitu.

Nowy produkt na rynku, łóżko podnoszone na dzień pod sufit, zwalnia miejsce i daje przestrzeń w pomieszczeniu.

Mechanizm jest oparty o zasadę przeciwwagi. Ręczny napęd łóżka sprawia, że jest ono bezawaryjne, bezpieczne oraz szybkie. Przeciwwaga sprawia, że łóżko opuszcza się i podnosi niezmiernie lekko i łatwo.

Łóżka są dostępne w wymiarach 90×200, 140×200 – mechanizm pojedynczy,

Łóżko podwójne podnoszone do sufitu

Łóżko podwójne opuszczone

System nadaje się do montażu bez żadnych dodatkowych prac czy modyfikacji. Co oznacza że można go zdemontować po jakimś czasie i zamontować w nowym miejscu. Np. przy przeprowadzce. Łóżko można zamontować zarówno przy ścianie jak i pośrodku pokoju. Jest ono przymocowane jedynie do sufitu i podłogi. Długość szyny może być płynnie zmieniana, tak że łóżko można zainstalować w pomieszczeniu o wysokości od 2.25m do 3.25m.

Łóżko podwójne podniesione pod sufit.

Łóżko podwójne podniesione pod sufit.

Powodem użycia tylko jednej szyny jezdnej jest chęć budowy systemu jak najmniej ingerującego w przestrzeń pomieszczenia. W standardzie łóżko jest wyposażone w system uniemożliwiający opuszczanie go przez dzieci. Gdy jest włączony, łóżko można tylko podnieść do góry, opuszczenie wymaga zwolnienia specjalnej dźwigni. Ciężar przeciwwagi jest regulowany, dzięki czemu można zastosować materac o dowolnej wadze.

Łóżko małżeńskie (180×200) zbudowane jest z dwóch połączonych łóżek pojedynczych.

Łóżko sufitowe małżeńskie

Łóżko małżeńskie – opuszczone

Więcej informacji kontakt@flashinteriors.pl

 

Aktualizowane przez .

Przeczytaj też:  Łóżko w szafie schowane za półkami.